Reference

Feng Shui konzultace a poradenství s pozitivními výsledky

Inspirujte se referencemi spokojených klientů a domluvte si také Feng Shui konzultaci.

 • Luxusní resort MANTA VILLAS v Indonesii na Bali :

Pan Ing. arch. Kamil Bílý z Chomutova si mne vybral, abych mu poskytla Feng Shui konzultaci při práci na projektu luxusního resortu na Bali, info = https://www.arch5d.cz/bali/

 • Návrh domu a jeho umístění na pozemek - Jana a Radim Černí - Nový Jičín :

Díky našemu dvouletému pobytu v Šanghaji a v Hongkongu, kde jsme na vlastní kůži mohli pocítit, jak se žije v domě stavěném a vybaveném dle Feng Shui a v domě, který nerespektoval tato dávná čínská pravidla, jsme věděli, že po našem návratu do ČR si postavíme dům, který bude tato pravidla ctít.
Úkolem vypracovat půdorys domu z hlediska Feng Shui jsme pověřili paní Sýkorovou, kterou jsme si vybrali na základě výběrového řízení, kdy jsme oslovili cca 6 konzultantů. Ona jediná nám předložila přesný popis služeb i s kalkulací a od samého začátku byla velmi profesionální, flexibilní a vstřícná. Komunikace s ní ať osobní nebo přes e-mail byla vždy otevřená a přesná.
Během její návštěvy u nás si prohlédla pozemek a podala nám detailní informace týkající se našich požadavků a záměrů. Paní Sýkorová nám do tří týdnů po konzultaci odevzdala dvě detailní verze řešení půdorysu s ohledem na příznivé směry členů rodiny, s osazením na pozemek a konkrétními návrhy na zařízení jednotlivých pokojů co se týká umístění jednotlivých kusů nábytku, barev, materiálů a tvarů. Nejen, že nám vše osobně vysvětlila, ale poskytla nám i písemný detailní rozpis ke každému pokoji v domě. Navíc nám poskytla konkrétní rady k našemu stávajícímu bydlení, a také vypočítala horoskopy Čtyři pilíře.
S přístupem a kvalitou služeb i z časového hlediska jsme byli s paní Sýkorovou velmi spokojení a do budoucna s jejími případnými dalšími radami počítáme.

 • Rekonstrukce domu + Astrotypy = Růžičková Jana - Ostrava :

Milá paní Sýkorová, píši Vám, abych Vám mnohokrát poděkovala, protože právě díky Vám si naše rodina žije spokojeně v domě, který jste nám pomohla opravit tak, aby byl zdravý a my s ním. Často myslím na Vaše neuvěřitelné pochopení naší rodiny a Vaši pomoc v době, kdy jsem ztratila jistotu v sebe sama a přestala věřit cestě, na které jsem se nacházela. Děkuji Vám ještě jednou, jsem Vám velice vděčná za šťastnou rodinu, zabezpečenou citem, štěstím i zdroji. Museli jsme mnoho pracovat, a to nejen na poli pracovním, ale i mezilidských vztahů a především sami na sobě. Přišlo období odměny, a já se ho s velkou pokorou učím přijímat. Je to pro mě nové a přiznávám, že moc krásné. Děkuji Vám.

 • Firemní prostory a byt - Jan Koloděj - Praha :

Proč jsme se rozhodli pro paní Sýkorovou? Pěkně zpracovaný web a podle fotek jsme vycítili, že to bude příjemné jednání. To se vzápětí potvrdilo. Dnes navíc víme, že jsme se prostě měli potkat právě s Romanou, a vyřešit s ní naše bydlení a kanceláře společnosti Chytrý dům. Vše proběhlo v pohodové atmosféře. Přiznáváme, že kanceláře byly po 6 letech hodně zašlichtované. Znáte to, kam jste se podívali, bylo něco navíc. Přišla jednoduchá rada..."nejdříve si tu pořádně ukliďte" a pak jsme pokračovali dále po jednotlivých místnostech. Postupujeme dle návodu a vnímáme pozitivní výsledky na pracovnících i klientech. Doma se to projevilo mnohem rychleji. Díky načteným knihám jsme v hodnocení relativně uspěli. Romana nám udělala také astrotypy včetně dětí. Konečně jsme zjistili důvody, proč roční dcera nemůže v noci spát. Po jednoduchých úpravách spí Anička celou noc. Velkou radost z toho má hlavně manželka Lucka, může také v klidu spát. A já mám radost, že je Lucka odpočatá...:-). Moc se nám líbil osobní přístup, zpracování astrotypů a také konkrétní návody a postup, co zlepšovat a upravovat. Stále se máme co učit, proto jsme s Romanou absolvovali seminář u mistryně diamantového Fengshui Marie Diamond. Zde mi nabídla tykání, čehož si moc cením a těším se na další vzájemnou spolupráci. Pokud řešíte bydlení, zajímá Vás FS, pak můžeme Romanu jednoznačně doporučit, budete spokojeni.

 • Rekonstrukce bytu - Manželé Zdeňka a Ondřej Benešovi - Praha :

Spolupráce s Romanou byla skvělá a hlavně objevná. Proč? Zjistili jsme, že některé principy feng šuej, založené na dlouhodobé praxi, jsou v reálném bydlení opravdu každý den znát. Příkladem je umístění několika kamenů či červeně kvetoucí květiny v ložnici. Člověk si může říci, že barva nehraje roli, ale až do doby, kdy každý den v té místnosti pocítí ten správný pocit, večer při uléhání do postele či při vstávání. To podle mého žádný bytový architekt prostě nemůže domyslet , a to ani s využitím těch nejlepších příruček:). Přizpůsobení se principům feng shui má ale jeden předpoklad - v případě stěhování do nového bytu je zapotřebí být připraven i na zásadnější změny. U nás to konkrétně byla třeba dlažba v předsíni. Barva byla vyhovující, ale postavení bylo kosočtverec proti vchodům. Nyní máme barevně obdobný typ, ale již správně posazený. Realizace znamenala kompletní výměnu dlažby a do té bychom se určitě nepustili, kdybychom se do bytu nastěhovali rovnou. Takže moje rada je počítat s několika měsíci navíc před stěhováním právě pro tyto "drobnosti". Romana po provedené konzultaci perfektně a vždy s osobním zaujetím ještě pomohla doladit drobnosti, na které není možno pamatovat při prvním návrhu a po provedené konzultaci v místě. Je cítit, že tato práce ji baví a naplňuje a to je snad to nejlepší, co hledáme na lidech, se kterými chceme spolupracovat......

 • Rekonstrukce bytu - Jana Purchartová a Mirek Řepka - Česká Lípa :

Konzultaci jsme si s partnerem přáli po nastěhování do bytu po jeho rodičích, jejichž vztah skončil rozpadem. Proto jsem měla velmi silný pocit, že je potřeba negativní historii bytu odstranit, aby jsme si v "novém" bytě žili příjemněji a lépe. Zároveň jsme potřebovali velmi konkrétně řešit funkce jednotlivých místností. Návštěva Romany pro nás byla velmi příjemná, a přinesla nám mnoho nových pohledů na bydlení a řešení nejen bytové situace, ale také řešení situace v našem partnerském vztahu. Na Romaně se nám velmi líbila skvělá komunikace, přátelské jednání a schopnost řešit individuální požadavky. Moc děkujeme za pomoc. Pokud budeme do budoucna řešit nové situace v našem životě nebo budeme hledat náš vysněný domeček v přírodě, určitě se na Romanu obrátíme. Ještě jednou díky .

Jsme velmi aktivní rodina, ať už pracovně nebo sportovně, harmonické bydlení a odpočinek pro nás tedy nejsou jen prázdné výrazy. Rozhodli jsme se nám i dětem, ať už těm větším nebo právě očekávanému synovi připravit domov v takovém duchu a pojetí, aby umožňoval všem co nejlepší podmínky pro život, odpočinek, spánek, studium i práci, zkrátka harmonický život a vývoj nás všech. Po delším prohledávání internetu a zjišťování informací jsme se v podstatě intuitivně rozhodli pro paní Sýkorovou, která nám pomohla vytvořit domov v tomto duchu. Přijela, poradila, velmi trpělivě a ochotně zodpověděla všechny naše dotazy, vysvětlila zákonitosti a svými doporučeními, svoji otevřenou a přátelskou komunikací a především následným dojmem z výsledku a velkými změnami v naší rodině a životech nás přesvědčila, že ona byla tou správnou volbou a pomocí na cestě k harmonickému domovu, vzájemnému pochopení a spokojenému životu. Zde je, paní Sýkorová, naše poděkování za Vaši skvěle odvedenou práci. Vaše služby můžeme jen doporučit.
Jelikož jsme velmi aktivní a dynamická rodina (pracovně, volno časově, umělecky i sportovně) tudíž harmonické bydlení, kde se každý člen rodiny cítí příjemně, bezpečně, kde má možnost a prostor k načerpání energie a síly do každého, dalšího dne jsou pro nás velmi důležité. Stejně tak prostor pro sdílení, relaxaci, odpočinek a spánek. Na doporučení kamarádky jsem se začala o principy Feng Shui zajímat a zjišťovat další, podrobnější informace, včetně nabídek poradců v místě bydliště. A tak jsem oslovila paní Sýkorovou s žádostí o konzultaci. Její reakce byla velmi rychlá, bezprostředně reagovala na naše potřeby a přání, přijela absolutně na čas, 100% připravená s velmi pečlivě a zajímavě vypracovanou zprávou. Celá dvouhodinová konzultace probíhala ve velmi upřímném, otevřeném, přátelském duchu a naprosto profesionálně. Paní Sýkorová nám zodpověděla všechny naše zvídavé dotazy, vysvětlila zákonitosti a principy Feng Shui. Svými zkušenostmi, doporučeními a nápady nám otevřela nové možnosti a nalila energii k určitým změnám v našem bydlení a v podstatě i změnám v našem myšlení. Touto cestou paní Sýkorové ze srdce děkujeme a její služby můžeme vřele doporučit všem, kteří touží po harmonickém bydlení, jsou otevření změnám a jiným pohledům.
Naše rodina si splnila sen a pustila se do přestavby rodinného domu.. Protože si rodinného života velmi ceníme, rozhodli jsme se ctít vedle stavebních zákonitostí také pravidla Feng Shui. Požádali jsme o konzultaci paní Sýkorovou, která nám pomohla nalézt odpovědi na mnoho našich otázek. Její návštěva u nás splnila veškerá naše očekávání a určitě nebyla poslední. Mnohokrát děkujeme za pozitivní energii, která nám doma zůstala.


 • Novostavba rodinného domu - Katka Častulík - Zákupy :

Při plánování domu jsem oslovila paní Romanu Sýkorovou, která nám pomohla zamezit nešťastným chybám, na které bychom přišli až po dostavění domu. Feng-shui je mocný pomocník a paní Romana je velmi intuitivní žena, která rozumí záležitostem Feng-shui nejen při stavění domu, ale také zohledňuje vztahové záležitosti a individuální potřeby klientů. Naše shledání bylo velmi příjemné a po dokončení stavby nás paní Sýkorová navštívila a poskytla dobré rady na vyladění interiéru. Jsem jí moc vděčná za pomoc s "maličkostmi" , které mají v našich životech velký význam. Děkuji Vám paní Romano... Mějte se krásně a někdy na viděnou....Kačka

 • Uspořádání bytu - Martin Chevalier a Hanka Zítová - Brno :
Jsme velmi aktivní rodina, ať už pracovně nebo sportovně, harmonické bydlení a odpočinek pro nás tedy nejsou jen prázdné výrazy. Rozhodli jsme se nám i dětem, ať už těm větším nebo právě očekávanému synovi připravit domov v takovém duchu a pojetí, aby umožňoval všem co nejlepší podmínky pro život, odpočinek, spánek, studium i práci, zkrátka harmonický život a vývoj nás všech. Po delším prohledávání internetu a zjišťování informací jsme se v podstatě intuitivně rozhodli pro paní Sýkorovou, která nám pomohla vytvořit domov v tomto duchu. Přijela, poradila, velmi trpělivě a ochotně zodpověděla všechny naše dotazy, vysvětlila zákonitosti a svými doporučeními, svoji otevřenou a přátelskou komunikací a především následným dojmem z výsledku a velkými změnami v naší rodině a životech nás přesvědčila, že ona byla tou správnou volbou a pomocí na cestě k harmonickému domovu, vzájemnému pochopení a spokojenému životu. Zde je, paní Sýkorová, naše poděkování za Vaši skvěle odvedenou práci. Vaše služby můžeme jen doporučit.
 • Rekonstrukce domu  - Manželé Zapletalovi - Chomutovsko :

Služby paní Sýkorové můžeme určitě doporučit, protože nám skvěle poradila s tím, jak vyřešit rekonstrukci a chod našeho domu, který společně obýváme s rodiči. Přestože s nimi výborně vycházíme, cítili jsme potřebu soukromí naší mladé rodiny. Nemohli jsme přijít na to, jak vše co nejpraktičtěji vyřešit. Paní Romana nám zpracovala zprávu, kterou jsme s radostí odsouhlasili, protože vše bylo pro nás překvapivě jednoduché a proveditelné s minimem úprav a nákladů, to nás potěšilo nejvíce. Její další návrhy pro celý dům jsme také přijali kladně.

 • Dětský pokoj - Soňa Matejičová - České Budějovice :

Na Romanu jsem se obrátila pro pomoc s vyřešením vztahů s mými dětmi, které zažívaly náročné období po rozvodu a přestěhování do jiného města, které bylo vzdálené od jejich kamarádů. Dcera a syn se museli srovnat s tím, že se jim změnil život, že přišli nejen o kamarády, ale také že přišli do nové školy a třídy, a museli se vyrovnat se situacemi s tím spojenými. Paní Romaně jsem řekla, že potřebuji, aby se nejvíce soustředila na dětský pokoj s 13-ti letým synem a 9-ti letou dcerou. Její pomoci jsem věřila, ale i přesto jsem byla překvapena, jak velmi rychle ( do týdne ) se dostavily změny ke zklidnění obou dětí a uvolnění atmosféry u nás doma poté, co jsme pokojík přestěhovali a vybavili tak, jak nám Romana doporučila. Jsem s ní stále v kontaktu a kdykoliv potřebuji, tak se na ní obracím o radu.

 • Výběr pozemku, astrotypy - Liběna Nerušilová - Libodřice u Kolína :

Učení Feng shui jsem využila již před lety a je mi velmi blízké. Paní Romana Sýkorová mě nově obohatila v oblastech osobního života. Nadchla mě svými znalostmi, ochotou, empatií a profesionalitou. Vyzařuje z ní radost pracovat s lidmi. Informace pro zákazníky zpracovává a předává v souvislostech, což je velmi přínosné. Feng shui má zcela "pod kůží". Čas strávený s ní byl pro mě velmi příjemný. Těším se na další spolupráci v otázkách bydlení.

 • Rekonstrukce domu + Pracovna - Lukáš Král - Praha :

Paní Sýkorovou jsme oslovili ohledně konzultace domu podle feng shui. Přiznám se, že mě osobně nejvíce zajímala pracovna, jelikož podnikám a pracuji z domu a tudíž trávím v pracovně hodně času. Paní Sýkorová přišla s návrhy a radami, kterými jsem se nechal inspirovat a pracovnu podle nich zařídil. Následně se ukázalo, že takto uspořádaná pracovna mi vyhovuje a trávit čas v ní je skutečně příjemná záležitost. Rozhodně nemám potřebu nic měnit.

 • Řešení bytu - Radka Víchová s rodinou - Praha :
Jelikož jsme velmi aktivní a dynamická rodina (pracovně, volno časově, umělecky i sportovně) tudíž harmonické bydlení, kde se každý člen rodiny cítí příjemně, bezpečně, kde má možnost a prostor k načerpání energie a síly do každého, dalšího dne jsou pro nás velmi důležité. Stejně tak prostor pro sdílení, relaxaci, odpočinek a spánek. Na doporučení kamarádky jsem se začala o principy Feng Shui zajímat a zjišťovat další, podrobnější informace, včetně nabídek poradců v místě bydliště. A tak jsem oslovila paní Sýkorovou s žádostí o konzultaci. Její reakce byla velmi rychlá, bezprostředně reagovala na naše potřeby a přání, přijela absolutně na čas, 100% připravená s velmi pečlivě a zajímavě vypracovanou zprávou. Celá dvouhodinová konzultace probíhala ve velmi upřímném, otevřeném, přátelském duchu a naprosto profesionálně. Paní Sýkorová nám zodpověděla všechny naše zvídavé dotazy, vysvětlila zákonitosti a principy Feng Shui. Svými zkušenostmi, doporučeními a nápady nám otevřela nové možnosti a nalila energii k určitým změnám v našem bydlení a v podstatě i změnám v našem myšlení. Touto cestou paní Sýkorové ze srdce děkujeme a její služby můžeme vřele doporučit všem, kteří touží po harmonickém bydlení, jsou otevření změnám a jiným pohledům.
 • Rekonstrukce domu - Jitka Sklenářová - Brno  :

Přestěhovala jsem se k přítelovi do jeho domu. Protože jsem se zde z různých důvodů necítila dobře, tak po dohodě s přítelem jsme si řekli, že by nám s přestavbou měl poradit odborník. Na základě našeho výběru jsme oslovili paní Sýkorovou. Romana ihned pojmenovala důvody, proč je nutné v domě provést změny, co konkrétně předělat a co odstranit. Bylo to mimochodem většina, co jsem já vnímala jako negativní a se vším jsem souhlasila. Paní Romana obratně zvládla i námitky mého přítele, kterého nakonec také přesvědčila k úpravám, se kterými původně nesouhlasil a nyní je ochoten změny provést.

 • Rekonstrukce a přístavba domu - Manželé Kristlovi - Pardubice :

Moc děkuji Romče za její konzultace, díky ní synův pokoj září a je do něj zamilovaný a stejně tak dcera, je nadmíru spokojená se svým studentským pokojem... I když už jsme neměli prostor na zásadní změny, protože náš dům byl těsně před dokončením, když jsme si paní Romanu pozvali na konzultaci, její rady a postřehy nám pomohly při zařizování domu a při výběru barev a doplňků...

 • Novostavba domu - Manželé Hejátkovi - Moravská Třebová :

Poděkování. Touha vybudovat harmonický domov nás zavedla na stránky paní Romany Sýkorové. Empatické, vnímavé a nesmírně milé paní, s kterou byla radost už jen hovořit po telefonu. Poskytla nám doporučení, rady a obrousila hrany všech chyb, kterých jsme se stihli dopustit při budování našeho nového domova. Zároveň nás obdarovala příjemně stráveným dopolednem. Jsem přesvědčená, ač jsme se viděli toho dne poprvé v životě, že vybudovat s námi harmonický domov pro ni bylo stejně tak důležité jako pro nás. Moc jí za vše děkujeme a vřele doporučujeme její odborné služby všem co teprve zvažují. Přejeme Vám Romanko hodně štěstí a radosti jak v profesním, tak osobním životě. Hejátkovi

 • Rekonstrukce domu - Martin Čejka - Pardubice :

děkuji za velmi krásné a obohacující povídání a příjemný pocit z jemnosti Vašeho výkladu. Díky Vaší návštěvě máme plnou představu o rozmístění nábytku v pokojích a víme, jak kombinovat barvy a materiály. Máme i finální podobu domu . Nyní bude třeba trochu matematiky a počtů na to, abychom si spočítali, zda se vejdeme do rozpočtu. Ještě jednou díky za podporu a přeji hluboké radosti a pocity z Vašeho konání. S vřelým pozdravem Martin.

 • Novostavba domu - Manželé Dvořákovi - Plzeň :

S konzultací paní Sýkorové jsem byla nad očekávání spokojená. Jednak s její zprávou, ale hlavně protože jsem z ní cítila, že k našim požadavkům a představám přistupuje velice osobně a individuálně. Intuici jsem od ní očekávala, přesto jsem byla překvapená, do jaké hloubky se napojila na mne a na mého syna, kterého neviděla osobně. Přesně nás odhadla, popsala mi, kde děláme chyby v komunikaci a dala mi tip, jak jim předcházet a řešit je. Moc jí za její podporu děkuji.

 • Milan Kavan - Praha :

S paní Sýkorovou se mi příjemně spolupracovalo, s výsledkem její analýzy jsem opravdu spokojen, stejně tak s jejími radami a doporučeními. Mimo jiné mne také informovala o důležitosti a významu vstupu do domu a zabezpečení dveří, čímž se zabývá má firma Bezpečnostní dveře a mříže KAVAN. To, že její feng shui funguje, mne přesvědčilo a dovedlo k rozhodnutí začlenit tyto informace také na mé stránky. Paní Sýkorovou budu dále doporučovat.

 • Návrh bytu - František Kratochvíl - Praha :

S přítelkyní jsme dospěli k rozhodnutí koupit si byt, a protože jsme měli oba rozdílné názory a představy o společném bydlení, tak jsem se nechal od přítelkyně přesvědčit, že dáme na radu feng shui poradce, konzultanta. Vybrali jsme si nakonec paní Sýkorovou a sdělili jsme jí naše představy o novém domově. Ve stanovené lhůtě nám p. Sýkorová navrhla ideální byt, tzn., na které světové straně by měla být ložnice a další pokoje, aby to bylo pro nás co nejlepší, jak je vymalovat, čím vybavit interiéry a čeho všeho máme se vyvarovat. Podala nám ke všemu srozumitelné písemné vysvětlení, takže jsme se s přítelkyní konečně dohodli a už víme lépe, jaký byt si máme hledat.

 • Rekonstrukce domu - Manželé Peškovi - Hradec Králové :
Naše rodina si splnila sen a pustila se do přestavby rodinného domu.. Protože si rodinného života velmi ceníme, rozhodli jsme se ctít vedle stavebních zákonitostí také pravidla Feng Shui. Požádali jsme o konzultaci paní Sýkorovou, která nám pomohla nalézt odpovědi na mnoho našich otázek. Její návštěva u nás splnila veškerá naše očekávání a určitě nebyla poslední. Mnohokrát děkujeme za pozitivní energii, která nám doma zůstala.


 • Dětský pokojík + spojení dvou bytů - Manželé Fialkovi - Ostrava :

Vřele doporučuji konzultační služby paní Sýkorové všem, kteří v tuto chvíli třeba ještě váhají. Obrátili jsme se na ni pouze na základě webových stránek a neváhali zaplatit zálohu předem po telefonické dohodě, že nám vypracuje zprávu písemně. Příjemný hlas a milé jednání Romany v nás vzbudili stoprocentní důvěru. Naše Anežka si nyní užívá pokojík podle pravidel feng shui a jsem moc ráda, že písemná zpráva, kterou jsme dostali, splnila naše očekávání. Romana nám také připravila Astrotyp naší roční dcerky, což nám umožňuje blíže se zaměřit na oblasti, pro které má předpoklady.
Podruhé nám paní Sýkorová zpracovala písemnou zprávu, když jsme zvažovali přikoupení a spojení sousední garsonky s našim bytem. Pomohlo nám to v rozhodnutí nespojovat, které jsme tak nějak vnitřně cítili. Přeji Romaně mnoho spokojených klientů a těším se na případnou další spolupráci.

 • Rekonstrukce bytu - Ivana Hlavsová - Praha :

Od paní Romany jsme si nechali poradit, jak rekonstruovat náš byt poté, co naše děti vylétli z domova, a přitom aby se tu pořád cítili vítáni. Romaně se to podařilo elegantně vyřešit a jsme rádi, že jsme se na ní obrátili.

 • Novostavba - uspořádání interiéru - Šárka Knížetová - Praha :

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Sýkorové za její důkladný a velmi pečlivě vypracovaný návrh uspořádání interiéru našeho domu, který mi velmi pomohl. Paní Sýkorová měla práci o to složitější vzhledem k tomu, že dům je již ve výstavbě a některé parametry nelze změnit. Paní Sýkorovou jsem vybrala náhodně po internetu a kromě výborně a fundovaně odvedené práce si mě získala také svojí velmi milou a přátelskou povahou,proto paní Romanu všem zájemcům o feng shui vřele doporučuji.

 • Novostavba domu - Manželé Dostálovi - Brno :

Postavili jsme si dům podle našich představ a částečně ho i zařídili. Pak jsme se rozhodli, že si necháme poradit, protože jsme si s některými částmi interiéru nevěděli rady. Z konzultantů jsme se rozhodli pro p. Sýkorovou a byla to pro nás správná volba. Její práci hodnotíme velmi pozitivně, a proto jí doporučujeme.

 • Rekonstrukce domu - Iva Divecká - Jaroměř :

Po nekonečných dohadech s manželem, jakým způsobem přestavět a zařídit dům po babičce tak, aby se nám tam s rodinou dobře bydlelo, jsme se rozhodli požádat o pomoc paní Romanu Sýkorovou. Paní Sýkorová na nás hned při prvním setkání působila velmi sympaticky a bylo vidět, že se umí vcítit do našich potřeb a chce nám pomoci. To nám potvrdila i její druhá návštěva u nás, kdy nám přivezla velmi podrobně vypracovanou písemnou analýzu domu. Paní Romana ji s námi celou zkonzultovala a byli jsme mile překvapeni, že její doporučení se shodovala s naší představou.V domě zatím nebydlíme, postupně ho podle analýzy paní Sýkorové zařizujeme a těšíme se, že tam vše bude fungovat, tak jak má. To, že jsme si vybrali pro Feng Shui konzultaci právě paní Sýkorovou, byla určitě správná volba. Paní Romanu pro její lidský a zároveň profesionální přístup všem s manželem doporučujeme.

 • Kancelář - Simona Novotná - Praha  :

S paní Sýkorovou jsem byla spokojená díky jejímu profesionálnímu a empatickému jednání, když jsem se na ní obrátila pro pomoc se zřízením kanceláře. Dostalo se mi od ní také upozornění na možná rizika v mém podnikání, které by mohlo souviset s vybavením kanceláře. S doporučeným návrhem jsem opravdu spokojená.

 • Novostavba domu - Manželé Gregorovi - Býchory u Kolína :

Chtěli bychom paní Sýkorové velmi poděkovat za skvělé a praktické rady, jak dokončit náš rozestavěný dům, a jsme rádi, že náš výběr padl právě ni. Celá schůzka probíhala velmi přátelsky, ale zároveň i profesionálně. Není jedno, jak lidé bydlí, a proto bychom s manželem poradenství paní Sýkorové každému všemi deseti doporučili.

 • Dětský pokoj - Manželé Trojanovi - Praha :

S manželem jsme se připravovali na rekonstrukci našeho bytu kvůli rozrůstající se rodině. S paní Romanou jsme se domluvili pouze na osobní ústní konzultaci a požádali jsme jí o návrh proměny, rekonstrukce se zaměřením na dětský pokoj. Během návštěvy s námi Romana prošla každou místnost a speciálně v dětském pokoji nás upozornila na současné nevhodné umístění nábytku a hlavně postýlky starší dcery. Poradila nám, jak pokojík přestěhovat, aby to mimo jiné vedlo i ke zmírnění temperamentu naší dcery. Nejen za to jsme Romaně vděční a děkujeme jí.

 • Beroun - Obývací pokoj - Manželé Šimkovi :

Paní Sýkorová za námi přijela, i když jsme chtěli poradit pouze s obývacím pokojem. Na všem jsme se spolu domluvili, p. Sýkorová nám velmi dobře poradila.

 • Rekonstrukce bytu - Katka Polanská - Praha :

Romana mi byla sympatická hned od prvního e-mailu. Oslovila jsem více firem, které se zabývají rozborem Feng Shui, ale ona jediná mi nic nevnucovala a byla ochotná přijít na nezávislou konzultaci. Po této konzultaci mi bylo jasné, že pokavaď si nechám udělat rozbor, tak jedině od ní. S přítelem jsme se nastěhovali do mého staršího bytu 3+1, kde je potřeba udělat celková rekonstrukce všech místností. S rozborem FS, se kterým Romana přišla, mě velice překvapila a vím, že sama bych byt takhle nikdy nezařídila. Příští rok chci začít s rekonstrukcí koupelny + wc a už se na to moc těším. I když koupelna patří podle FS do jiného sektoru než wc, dokázala mi Romana navrhnout úžasnou kombinaci barev, aby bylo vše sjednoceno.
Také ji děkuji za to, že i po odevzdání zprávy s ní mohu být stále v kontaktu a na mé doplňující dotazy mi vždy s laskavostí odpoví a poradí.
Dále doporučuji nechat si udělat rozbor osobnosti. S mým přítelem se v životě neviděla a vše, co mi o něm do zprávy napsala souhlasilo. člověk si tím ujasní spousty věcí.

 • Rekonstrukce bytu - Blanka Štveráková - Praha :

Nastěhovali jsme se s manželem do nového bytu a řešili jsme mnoho věcí, do kterého pokoje dát ložnici, a do kterého dětský pokojík, také jsme přemýšleli, jak rozmístit nábytek hlavně v obýváku, jak vymalovat celý byt a další...S tím vším jsme se na p. Sýkorovou obrátili a dostali jsme od ní nejen doporučení, ale i vysvětlení jejích rad. Jsme spokojení i s cenou.

 • Rekonstrukce domu - Lenka Pokorná - Praha :

Od paní Sýkorové jsem si nechala vypracovat rozbor domu dle Feng shui. Byla jsem velice spokojená jak s aktivním tak i s poctivým přístupem. Vypracovala nám rozbor jednotlivých členů domácnosti a dále celého domu. Bohužel jsme nemohli u domu ovlivnit dispozici ani světovou stranu. Dle Feng shui nám bylo ale doporučeno umístění jednotlivých pokojů, aby jsme co nejvíce eliminovali negativní vlastnosti domu. Dále se mi líbilo, že paní Romana naslouchala i co mě trápí. Měla jsem problém s mým malým synem, který zásadně nechtěl spát v postýlce, a tak mi bylo navrhnuto jiné místo umístění postýlky a povedlo se . Je toho hodně o čem bych mohla psát jelikož jsme na začátku a dům postupně rekonstruujeme. Ale zatím si to užíváme.

 • Rekonstrukce bytu - Martina Štěpánková - Praha :

Nechala jsem si s partnerem zpracovat rozbor a návrhy úprav našeho bytu, kde jsme plánovali založit si rodinu. Podařilo se nám to hned napoprvé a narodila se nám dcerka. Nyní si kupujeme nový a větší byt a opět si necháme od paní Sýkorové poradit .

Feng Shui konzultace Romana Sýkorová na Firmy.cz

Domluvte si konzultaci telefonicky : 604 980 770

Nebo prosím vyplňte formulář, já se Vám co nejdříve ozvu, děkuji.

Můžete navštívit také mé další stránky :