Biorezonance

.

Je to další oblast, které se věnuji. Tuto účinnou terapii chápu jako výborné spojení s mou profesí Feng Shui poradce. Když u klienta při konzultaci zjistím, že potřebuje harmonizovat nejen prostor, který obývá, ale i tělo, protože trpí konkrétní nemocí nebo jiným zatížením, můžeme se společně domluvit i na této terapii.

Biorezonanční léčbu klientům aplikuji na přístroji BICOM OPTIMAve spolupráci s panem doktorem Pavlem Kuklou, který má ordinaci v poliklinice na Národní třídě 9, Praha 1. 

Na terapii se můžete objednat i bez Feng Shui konzultace =  https://www.biorezonance.eu/

Úvod:

To, že onemocníme, si vlastně přivodíme sami, protože jsme zapomněli, kdo vlastně jsme. Žijeme svůj život podle různých představ, pokynů, požadavků, přizpůsobujeme se přání jiných a ignorujeme svoje touhy, chováme se jinak, než cítíme a chceme. Čím je naše nenaplněná touha a popírání silnější, tím větší onemocnění si přivodíme.

Jak se cítíme a chováme ( + jakou máme životosprávu a pohyb, s kým se stýkáme...), se mimo jiné projevuje na našem energetickém poli, na naší auře, konkrétně na některé z jejích sedmi vrstev. Každá vrstva aury je spojená s příslušnou čakrou ( první s první atd.), prostřednictvím čaker tělo přijímá z prostředí energii čchi, ( = životní síla, energie, která významně ovlivňuje naše myšlenky, pocity a účinky prostředí. Jednotlivé čakry rozdělují a posílají energii čchi do těla, do všech buněk, kde pak dochází k potřebné komunikaci mezi buňkami a jejich funkci. Pokud jsme delší dobu ve stresu, v napětí, ignorujeme naše vnitřní potřeby, zdeformujeme si konkrétní čakru, která je spojená s nervovou pletení v příslušné části fyzického těla. Díky tomu si snížíme příjem důležité energie do určité části těla, kde dojde k jejímu blokování, čímž se omezí nebo zastaví funkce buněk, a při dlouhodobém zatížení i funkce orgánů. V našem těle se nachází ještě další menší centra a dráhy energie = meridiány, se kterými se pracuje v akupunktuře v čínské medicíně.

Čakry a auru jsou schopni vnímat lidé s vyšším smyslovým vnímáním. Nicméně vědci už dávno potvrdili existenci bioenergetického pole člověka, např. magnetické pole - 8 Hz - na rukách léčitele; nebo vzájemné pulzace léčitele s pulzacemi magnetického pole země, tzv. Schumannovy vlny, rezonance, které mají prokazatelně vliv na naše zdraví, harmonii, psychiku, spánek i fyzický výkon. Také se podařilo prokázat při tzv. uzemňování ( spojením se ze zemí ), že se léčiteli při spojení se Schumannovými vlnami dostává mozek do pravolevé harmonie a nachází se tak v hladině Alfa 7,8 až 8 Hz. Proto má pacient spojený s léčitelem při sezení možnost načerpat velké množství potřebné energie.

Biorezonance:

Vědci z oboru kvantové fyziky a biofyziky také potvrdili, že vše kolem nás má elektromagnetické vyzařování. Každá látka, buňka, či předmět, ale i bakterie, viry, paraziti, toxiny atd., mají svou jedinečnou frekvenci, kmitočet a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit i dokázat různými přístroji a využívat jeho vlivu v medicíně.

V přístroji BICOM OPTIMA jsou uloženy kódy, vzorce bioenergetických polí velkého množství chorob, a tak lze velmi přesně zacílit terapii a vyvolat požadovaný uzdravující proces. Má-li nemoc akutní průběh, sezení se opakuje po týdnu, při chronickém onemocnění se provádí po dvou a více týdnech.

Přístroj BICOM OPTIMA pomáhá :

 • odstraňovat energetické bloky
 • obnovovat komunikaci mezi buňkami v těle pacienta
 • ovlivňovat procesy v těle bez použití léků a jejich vedlejších účinků
 • dodat energii jednotlivým orgánům pro jejich správnou činnost
 • zlepšit zdravotní stav organizmu nebo zamezit vzniku nemocí
 • biorezonanční terapie je bezbolestná

Biorezonanční terapie se doplňkově využívá při:

 • odvykání kouření a jiných závislostí
 • alergiích různých druhů
 • virových, bakteriálních, plísňových, parazitárních onemocněních
 • onemocnění orgánů trávicího traktu
 • revma, migréně, poruchách imunity
 • paradentóze, zánětech dásní
 • snížení cholesterolu
 • obnovení vitality
 • a mnoha dalších problémů.....

METTINUM® - Unikátní technologie archivace Vaší DNA

Představuji Vám revoluční technologii pro dlouhodobé uchování genetické informace. Poprvé v historii je uvedena na trh komerčně dostupná technologie archivace kompletní lidské DNA informace. Vaše DNA může být uchovávána v kompletní a čisté podobě po neomezeně dlouhou dobu, chráněna proti všem nepříznivým vlivům speciálním pouzdrem, patentovaným firmou METTINUM®.

Bezesporu jsme první generací, která má příležitost uložit svoji DNA informaci pro budoucnost. Podle zákonů dědičnosti se DNA informace s každým přenosem na další generaci nenávratně ztrácí. Vaše děti tak po Vás dědí pouze polovinu DNA a celá druhá polovina mizí. Vaše vnoučata už nesou jen pouhou čtvrtinu Vašich genů. A nikdo dnes zatím nedokáže zaručit, že právě ty vlastnosti, které byste si přáli přenést na Vaše potomky, neskončí v pomyslném genetickém koši. Kompletní DNA získáváme šetrným biochemickým zpracováním vzorku krve.

 DNA lze sice extrahovat také například ze sliny, kožních šupinek nebo vlasů s kořínkem, ovšem pro získání dostatečného množství kvalitní DNA je zcela ideální nepatrný krevní vzorek. Odběr provádí vyškolený zdravotnický personál přímo na klinice v Národní třídě 9. Krevní vzorek je uložen do sterilní zkumavky, uzavřen do speciálního obalu a transportován do DNA laboratoře, kde  je z krevního vzorku biochemickou cestou získána čistá DNA. Část takto získané DNA je smíchána se speciální sloučeninou, která zajišťuje její dlouhodobou stabilitu.MUDr. Pavel Kukla - lékař, vynálezce nové technologie archivace DNA - METTINUM®       www.mettinum.cz